Ostatní výrobky

platin_rp60-winter-on

Svolávací akce: pneu Platin RP 60 Winter (2021)

Nesprávná výroba může vést k náhlé ztrátě vzduchu, případně při vypnutí bočnic pneumatiky, což může vést ke ztrátě kontroly vozidla, což zvyšuje riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
2020-Continental-WinterContact-TS-870

Svolávací akce: pneu Continental WinterContact TS870, EcoContact 6 MO (2022)

Chyba při výrobě může vést k náhlé ztrátě vzduchu, případně při vypnutí bočnic pneumatiky, což může vést ke ztrátě kontroly vozidla, což zvyšuje riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
Gislaved_UltraSpeed_2

Svolávací akce: pneu Gislaved UltraSpeed 2 (2021)

Nesprávná výroba může vést k náhlé ztrátě vzduchu, případně s vypuštěním bočnic pneumatiky, což může vést ke ztrátě kontroly vozidla, což zvyšuje riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
Haldex EB+ 4.0

Svolávací akce: Haldex EB+ 4.0 | Elektronický brzdový systém

Elektronický brzdový systém může při nízkých teplotách částečně chybně fungovat bez předchozího upozornění. To může vést ke snížení brzdného účinku přívěsu a zhoršenému směrovému řízení nákladního vozidla a přívěsu, což vytváří riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
Uniroyal_AllSeasonExpert

Svolávací akce: Uniroyal AllSeasonExpert (2022) | celoroční pneu

Může dojít k chybám ve výrobním procesu, může dojít k náhlé ztrátě vzduchu a/nebo částečnému oddělení okrajů vrstvy pásu. To může vést ke ztrátě kontroly vozidla, což vytváří riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
brp-ryker

Svolávací akce: BRP Ryker (2019-2023) | elektrický svazek

Elektrické svazky pozičních světel a blinkrů v předních blatnících mohou být uvolněné a drhnout o pneumatiku, což může časem vést ke zkratu. To může způsobit zastavení motoru za jízdy bez možnosti jeho opětovného nastartování. To následně způsobí nefunkčnost stabilizačního systému, jehož součástí je protiblokovací brzdový systém, a vznikne tak riziko nehody. 

Zobrazit podrobnosti
Can-Am_oUTLANDER

Svolávací akce: Can-Am Outlander (2022) | řízení

Některá vozidla jsou montována bez polořídícího sloupového pouzdra, což by mohlo způsobit rozbití dynamického hřídele posilovače řízení. To může vést ke ztrátě ovládání řízení, což zvyšuje riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
Can-Am_Ryker

Svolávací akce: Can-Am Ryker (2021 – 2022) | šroub na řidítkách

Šroub na představci řídítek by se mohl náhle zlomit, což by mohlo vést ke ztrátě kontroly nad řízením a zvýšit riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti
Nexen-Winguard-Sport2

Svolávací akce: pneumatiky Nexen Tire Nexen Winguard Sport 2 / Nexen Winguard Snow G3 (2020) | poškození běhounu

Nedostatečné spojení mezi pásem z ocelového lanka a pryží může vést k jeho odpojení. To může způsobit úplné nebo částečné poškození běhounu, což následně může ovlivnit stabilitu a směr jízdy vozidla a zvýšit riziko nehody.

Zobrazit podrobnosti